Сучасні матеріали , що застосовуються при утепленні фасаду , дозволяють досягти ефекту мікровентиляції . Завдяки цьому , будівлі довше зберігають прекрасний зовнішній вигляд , не схильні до згубного впливу вогкості і корозії. А конструкції утеплення легкі, надійні, міцні та збираються механічно, без використання клею.

Наша компанія ТОВ «Ваш теплий дім» виконає всі необхідні фасадні роботи:

 • утеплення
 • оновлення фасаду
 • штукатурні роботи
 • нанесення декоративних штукатурок

ТОВ «Ваш теплий дім» користується сучасною систему утеплення фасадів, яке є, на сьогодні, найоптимальнішим варіантом при вирішенні такого питання як створення теплової та звукової захисту будівлі. Крім того , надзвичайна міцність дозволяє власникам будівлі згодом уникнути вимушених капітальних ремонтів. Універсальна поверхня захисного екрану дозволяє проводити косметичні ремонти і прикрашати зовнішній фасад будівля навіть із застосуванням найсміливіших технологій. А позитивні відгуки від замовників тільки підігрівають інтерес і піднімають популярність цієї відмінною системою — системі утеплення фасадів!

Фасадні роботи є важливою складовою при створенні зовнішнього вигляду будь-якої будівлі. Адже фасад завжди повинен виглядати презентабельно, а також бути довговічним та стійким до будь-яких погодних умов. А завдяки різноманіттю матеріалів і технологій ремонту фасаду, Ви можете підібрати саме те, що вам потрібно.

Зазвичай ремонт фасаду проходить в 3 етапи:

 • підготовка поверхні фасаду до ремонту
 • відновлення поверхні
 • оздоблювальні роботи

При ремонті фасаду часто зустрічаються такі види робіт: обштукатурювання і фарбування, облицювання плиткою, мармуром, сайдингом, а також утеплення. Кожна з них має свої переваги і виконує свої функції.

Фасадні роботи можуть бути косметичними, або капітальними.

Косметичні фасадні роботи включають в себе штукатурні фасадні роботи невеликого обсягу , фарбування стін У забарвленні фасадів за бажанням замовника може застосовуватися акрилова або мінеральна фарба. Фасадні малярні роботи включають в себе ремонт штукатурки стін , грунтовку стін , шпаклівку і забарвлення.
Капітальні фасадні роботи полягають у повній відбитті штукатурки, перекладання окремих ділянок стін і карнизів . Вартість фасадних робіт такого типу більше, але зате гарантує, що в найближчі роки Ви забудете про проблеми, пов’язані з фасадами. Останнім часом в області фасадних робіт впроваджується технологія утеплення зовнішніх стін будинків мінераловатними або пінополістирольними плитами, так званим «мокрим» методом.

Найбільш високотехнологічна і розповсюджена технологія — обштукатурювання. Безперечно, вона дозволяє домогтися гарних результатів і надає практично необмежений простір для дизайнерських рішень.

Штукатурні роботи

Стан та естетичні переваги фасаду багато в чому залежать від якості і характеру оздоблювальних робіт. Особливу роль у цьому відіграють фасадні штукатурні роботи.
Сучасні штукатурки в залежності від їх складу можуть мати особливі водонепроникні, водовідштовхувальні, рентгенозахисні, теплоізоляційні, акустичні, вогнезахисні та інші якості. Крім того, в наших кліматичних умовах однією з головних вимог до штукатурок для зовнішніх робіт є їх міцність і морозостійкість.

Додаткового естетичного ефекту дозволяє досягти застосування декоративних фасадних штукатурок. До їх складу входять різні зернисті наповнювачі, які надають штукатурному покриттю виразну структуру. Декоративні штукатурки можуть бути тоновані в різні кольори, що позбавляє від необхідності подальшого фарбування фасадів. А різні технологісні прийоми їх нанесення здатні надати будівлі неповторний і незабутній вигляд. До того ж використання декоративних штукатурок звільняє від деяких проміжних технологічних операцій, таких, як фінішне шпаклювання поверхонь.
Утеплення фасадів котеджів і заміських будинків. Як утеплювач, може застосовуватися мінеральна вата або пінополістирол (пінопласт).

Технологія утеплення наступна:

 • Теплоізоляційна плита приклеюється до стіни і кріпиться дюбелями.
 • Зовнішній шар армується склосіткою з клеющим розчином.
 • Поверх армуючого шару наноситься декоративний штукатурний шар.
 • Даним методом можна виконувати утеплення нових і реконструйованих будівель.
 • Вибір фактури і колірної гами безмежний.

Переваги системи утеплення

 • Знижує втрати тепла взимку і не допускає проникнення спеки влітку.
 • Економить витрати на опалення (охолодження ) будівлі — до 60 %.
 • Підвищується звукоізоляція зовнішніх стін.
 • Зменшується товщина зовнішніх стін — збільшується корисна площа приміщення.
 • Збільшується термін експлуатації будівлі.

РОБОТИ НАШИХ МАЙСТРІВ