Наша компанія співпрацює з багатьма постачальниками будматеріалу , в якості та надійності яких не має сумнівів. Дане співробітництво дозволяє Вам, як нашому замовнику, заощадити свій час та гроші. Ми готові взятись за роботу в будинку, квартирі та офісі, і здати їх «під ключ» в мінімальні терміни незалежно від типу ремонту.

Давайте з’ясуємо який ремонт необхідний саме Вам!

Набридло старе? Хочете відчути себе немов у новій квартирі, але витративши при цьому мінімум часу та грошей?

РІШЕННЯ Є: КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ!

За допомогою сучасних матеріалів, різноманітності кольорів та фактур, а також завдяки нашим спеціалістам ми створюємо справді ексклюзивні поєднання, що будуть актуальними довгі роки!

Косметичний ремонт може включати:

  • обробку стелі
  • стін та підлоги
  • заміну і установку дверей
  • укладання плитки
  • заміну сантехніки

Хочете більш істотних змін, з переплануванням
чи навіть знесенням стін?

РІШЕННЯ Є: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ!

Це вже більш істотне вторгнення в звичний уклад вашого побуту. Такий ремонт, як правило, вимагає перепланування: зносяться стіни або шикуються нові, об’єднуються приміщення.
Зате витрати окуплять себе вже при наступних відвідинах гостей, що будуть заздрити ледве ступивши на поріг Вашої оновленої оселі! Та й Ви самі гідно оціните всі переваги капітального ремонту, адже він дає можливість повністю переробити квартиру під себе. А якщо додати також елементи дизайну, квартира остаточно заграє новими фарбами!
Чого хочеться : чого-небудь , чого не було і немає ні в кого! Леопарда у вітальні ! Або сходи на дах. А головне — щоб ще й красиво при цьому . Функціональність , до речі , теж не повинна постраждати.

Прагнете індивідуальності, неповторності,
чогось, що не було і не буде більше ні у кого, крім Вас?

РІШЕННЯ Є: ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РЕМОНТ!

Майстри ТОВ «Ваш теплий дім» зроблять ремонт тільки для вас! У самому прямому сенсі цього слова!
Для таких змін наші професійні дизайнери обов’язково складають дизайн-проект, врахувавши всі самі сміливі Ваші фантазії.
Звичайно, це будуть найбільш кардинальні зміни. Як правило, буде проведене глобальне перепланування, аби не залишити і тіні стереотипності міських квартир. А також ми зробимо площу Вашого помешкання більш ефективною для повсякденного використання.
Сучасне суспільство прагне дати волю індивідуальності. Дайте волю своїм ідеям, втільте їх у реальність за допомогою наших спеціалістів!​

Виробник робіт ТОВ «Ваш теплий дім» буде чітко вести нагляд по ремонту квартир. Точний підхід до виконання робіт і гнучкий графік дозволяє скоротити терміни і отримати якісно зроблений ремонт у квартирі!

Окремо хочеться зупинити увагу на гіпсокартонних конструкціях.

Гіпсокартон дає практично необмежену свободу у виборі форм, розмірів і кількості вигинів конструкцій на стелі.
Багаторівневі стелі складної конструкції з розподіленим світлом можна створювати тільки з використанням гіпсокартону.
Конструкції з гіпсокартону досить надійні та довговічні. Крім того, вони надзвичайно прості в монтажі, що дозволяє дуже швидко досягти бажаних результатів.
Якщо Ви хочете зробити незвичайну стелю з безліччю вигинів, плавних ліній і багаторівневого освітлення, гіпсокартон — ваш вибір! Крім того, гіпсокартонні стелі обходяться недорого.
Наші фахівці мають величезний досвід роботи з гіпсокартоновими конструкціями, що гарантує Вам високу якість виконаних робіт у найкоротші терміни!
Замовляючи гіпсокартонні стелі у ТОВ «Ваш теплий дім», Ви отримуєте не просто високоякісну роботу, Ви отримуєте унікальність і індивідуальність Вашої квартири!