Утеплення стін – раціональне рішення

Очевидно, що рахунки на оплату комунальних послуг величезні, а опалення не завжди якісно обігріває помешкання у холодний сезон. Дбайливі господарі намагаються зробити все, аби зменшити витрати на опалення житла і раціонально використовувати зароблені кошти. Найдоцільнішим способом такої економії є утеплення стін індивідуальної будівлі ззовні та всередині помешкання.

Будівельна компанія «Ваш теплий дім» виконає роботи по утепленню стін, фасадів житлових будинків, котеджів, офісів та інших приміщень за сучасними технологіями та на високому рівні.

Зовнішнє утеплення стін

Така обробка фасадів має декілька позитивних моментів:

  • Підвищення теплоізоляції — при утепленні фасаду втрати тепла усередині житла будуть мінімальними, у зв’язку з чим, інтенсивність газового або електричного теплопостачання можна зменшити у декілька разів без шкоди якості опалення приміщення.
  • Попередження поширення грибка усередині приміщень — ефект досягається за рахунок обробки всіх тріщин і порожнин фасаду, завдяки чому в них не скупчується волога.
  • Підвищення звукоізоляції — обробка всіх тріщин фасаду дає можливість підвищити звуковий поріг і зробити проживання в домі більш комфортним;
  • Позитивний вплив на естетичний вигляд фасаду житла — стіна, що утеплюється, в майбутньому штукатуриться і обробляється фарбами для зовнішніх робіт, що надає їй привабливого і оновленого зовнішнього вигляду;
  • Забезпечення нормального повітрообміну — завдяки зовнішньому утепленню в літню пору в житлі досягається природна прохолода, оскільки, високі температури не можуть «пробратися» всередину помешкання.

Для зовнішнього утеплення стін будинків найчастіше використовують пінополістирольні плити (пінопласт) різної товщини і щільності, а також мінеральну вату. Ці недорогі матеріали дозволяють підтримати оптимальний мікроклімат усередині житла. Працювати з такою будівельною продукцією дуже просто – вона має малу вагу і легко монтується.

Внутрішнє утеплення стін

Така обробка проводиться на початковій стадії ремонту і полягає в монтажі шару утеплювача до внутрішньої поверхні стін. Зрозуміло, що такому утепленню підлягають лише ті стіни житла, фасади яких виходять на відкрите повітря; утеплювати простінки нераціонально.

Для внутрішнього утеплення стін використовують мінеральну вату певної товщини, яку кріплять до стін двостороннім монтажним скотчем або «садять» на монтажний клей. Потім матеріал зазвичай закривають гіпсокартоном і проводять декоративні облицювальні роботи.

Внутрішнє утеплення дозволяє посилити позитивні властивості зовнішньої обробки стін і ще більш підвищити тепло- та звукоізоляцію. До того ж воно застосовується і в тих випадках, коли зовнішнє утеплення неможливе – вже витрачені значні кошти на обробку і декорування фасаду, або з інших причин.

Нюанси проведення зовнішнього і внутрішнього утеплення стін

Як і будь-які будівельно-монтажні роботи, утеплення стін, як зовнішнє, так і внутрішнє має ряд особливостей і нюансів:

  • Роботи по утепленню фасаду квартир в житлових будинках повинні виконуватися лише фахівцями, що мають професійне обладнання і досвід такої діяльності. Самостійне виконання будь-яких робіт по утепленню будинку може мати негативні наслідки;
  • Для внутрішнього утеплення стін, згідно з санітарними нормами, можна використовувати лише мінеральну вату та її похідні. Застосування пінополістиролу всередині житлових приміщень суворо заборонено, з огляду на його низьку пожежостійкість і високу токсичність. В той же час, пінопласт придатний для утеплення фасадів, а також приміщень з відмінною вентиляцією (балконів і лоджій);
  • Для декорування стін, що утеплюють ззовні, слід використовувати лише високоякісні штукатурні основи і фарби, інакше, через 3-5 років роботи доведеться повторювати роботи по утепленню.

Зрозуміло, що зовнішнє і внутрішнє утеплення стін будинків та котеджів має масу плюсів, підсилити які допоможуть відповідальний підхід до заходу, використання сертифікованих будматеріалів і праці кваліфікованих спеціалістів. Співробітники будівельної компанії «Ваш теплий дім» знають свою роботу і гарантують якісне утеплення будівель, професійні фасадні та штукатурні роботи.

By :
Comments : 0

Залишити коментар

*

captcha *